CZ
USA   |   UK   |   IT   |   DE   |   AT   |   CZ   |   SK

Náš příběh

Giuliett : Příběh jedné značky


Značku Giuliett založila Slovenka, 24 letá studentka a vášnivá milovnice módy. 

Inspirací jí byla vlastní láska k nevšednosti, osobní vášeň pro všechno netradiční a nadšení pro krásu. Svými produkty se rozhodla vnést kouzlo umění do všedních dnů běžných lidí. 


„Módu jsem vždy vnímala jako vzrušující příležitost tvořit, kombinovat a vymýšlet. Od malička jsem se zajímala o všechno netradiční, třpytivé, zajímavé a krásné. Nikdy jsem nepropadla vábení rychlého módního průmyslu podřizující nejvyšší hodnoty zisku. Rychlá móda v mých očích zabíjí veškerý potenciál. Už od začátku jsem věděla, že chci jít vlastním směrem a toužila jsem vnést do módy a oblékání něco své, něco kouzelné a neopakovatelné. Dlouho předtím, než se handmade zdomácněl v našich podmínkách, jsem sledovala zahraniční stránky převážně amerických tvůrců a obdivovala jsem produkty, ve kterých se kombinovala kvalita s originálním designem. Při svých toulkách webem a zahraničními designérskými výstavami jsem zůstávala zklamaná jen jediným… cenami, které lidé v zahraničí platí za kvalitu a které jsou pro našince nedostupné. Proto mým cílem bylo vyrábět produkty inspirované nejdražšími módními kousky při dodržení prémiové kvality, avšak za ceny dostupné pro více lidí. Stvořila jsem značku inspirovanou italským jménem Giulietta. Jméno, které má původ ve starověkém Římě, vzniklo ze slovíčka "Jovilius" a které znamená božská. Každý produkt, který značka Giuliett přináší na trh, je prostě božský. Převážná většina pracovních úkonů je realizována ručně v malých domácích dílnách po celém Slovensku. Každý kus je jedinečný! Inspiraci na své produkty už nehledám jen při světových návrhářích, ale spolupracuji s týmem šikovných mladých lidí z celého světa. 

 

Značka Giuliett momentálně přímo či nepřímo zaměstnává desítky šikovných lidí. K výrobě používá pouze vysoce kvalitní materiály. Všechny výrobní operace jsou delané HANDMADE a velký důraz se klade na kvalitu a dokonalost každého kousku! Hojně používané jsou skleněné třpytivé křišťály, které produktem dodávají nezaměnitelný vzhled a punc jedinečnosti. Posláním značky je přinést nezaměnitelný zážitek z nošení věcí od tohoto děvčete, od Giuliett.

Jane
Giulett logo skica